Vysoká pevnost

vizual4bHabito piktogramy8Příčka z konstrukčního systému Habito snese díky své pevnosti, odolnosti a únosnosti srovnání s tradičním zdivem. Dětské hry, stěhování nábytku a jiné podobné aktivity už pro vaše zdi nebudou rizikové.

 

 

Nosnost 25 kg na vrut

2Habito piktogramy4Únosnost desky Habito je 25 kg na jeden kotevní bod při použití běžného vrutu Ø 5 mm. Police s knihami, skříňky s nádobím či velkou televizi zavěsíte jednoduše a rychle, kdekoliv vás napadne.

 

 

Kotvení bez vrtání a hmoždinek

4Habito piktogramyDo Habita můžete kotvit předměty běžným vrutem bez předvrtání a bez hmoždinek. Už žádný prach a nepořádek při vrtání ani sádrování špatně vyvrtaných děr, žádné speciální nářadí.

 

 

Vlastní silou

5Habito piktogramy2Do Habita zašroubujete vrut běžným šroubovákem, nepotřebujete nutně elektrický šroubovák. Vrut přitom v desce drží naprosto pevně. Pro kotvení předmětů do Habita nemusíte být silák ani velký kutil. Jde to snadno a rychle.

 

 

Snadná oprava

6Habito piktogramy5Rozhodli jste se přemístit televizi na jiné místo? Žádný problém. Jednoduše vyšroubujete vruty a malé dírky snadno přetmelíte. Tmel Rifino Top nebude na bílé zdi vůbec vidět.

 

 

Izoluje zvuk

7Habito piktogramy7Habito má výborné akustické vlastnosti. Proto je vhodné pro odhlučnění interiéru. Už žádný hluk z dětského pokoje ani hlasy od sousedů.

 

 

Byt podle svých představ

habito_kissHabito piktogramy9Deska Habito vám dává volnost při zařizování vašeho bytu. Příčky můžete stavět i přesunovat tak, aby dispozice bytu odpovídala vašim současným představám.

 

 

 

Kup Habito v e-shopu

Centrum technické
podpory Rigips

724 600 800 (Po-Čt 8:00-16:30, Pá 8:00-15:00)